Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Białorusini przyjechali na Podlasie zbierać dobre doświadczenia

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbyło się spotkanie z 33 osobową delegacją z Białorusi, która przyjechała do województwa podlaskiego w ramach wizyty studyjnej organizowanej przez biuro w Mińsku (Białoruś) Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Fundacji Solidarności Międzynarodowej. 

Tematem wiodącym trwającej tydzień (20-26 maja 2018 r.) wizyty studyjnej jest „Rozwój terytorialny, zarządzanie projektami i planowanie w oparciu o udział społeczeństwa w UE: najlepsze doświadczenia Polski”, który realizowany jest w ramach programu finansowanego przez UE – „Wsparcie rozwoju lokalnego w Republice Białorusi”.

Bogdan Dyjuk, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego na spotkaniu z delegacją białoruską przybliżył strukturę administracji publicznej w Polsce oraz rolę i zakres działania administracji samorządowej w kontekście województwa podlaskiego.

W kolejnych dniach pobytu w województwie podlaskim, uczestnicy wizyty studyjnej zapoznają się z najlepszymi praktykami i rozwiązaniami wypracowanymi w ramach współpracy władz samorządowych, organizacji pozarządowych i biznesu na rzecz lokalnych społeczności.

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl

2018-05-22 07:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

12-15 lutego, Poznań, Budma Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, https://www.budma.pl

13-15 lutego, Nadarzyn, Remadays Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, http://www.remadays.com

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»