Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Patronat medialny "Forum Samorządowe"
Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej  konferencji: Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych. Konferencja organizowana jest przez Fundację Civis Polonus, Miasto Iława, Młodzieżową Radę Miasta Iława oraz Fundację im. Heinricha Bölla w Warszawie.


Celem wydarzenia jest zwiększenie znaczącej, prawdziwej, podmiotowej i adekwatnej partycypacji obywatelskiej młodych w życiu publicznym. Partycypacji obywatelskiej (uczestnictwa obywatelskiego) wprowadzającej zmianę dla dobra wspólnego, która włącza młodzież poprzez udział w podejmowaniu ważnych decyzji w społecznościach lokalnych.

Wydarzenie poświęcone będzie tematowi partycypacji obywatelskiej młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem Młodzieżowych Rad Gmin.

Konferencja odbędzie się 24 listopada 2017 roku,

 w Kinoteatrze Pasja, ul. Niepodległości 13a w Iławie

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o potwierdzenie udziału do 3 listopada wypełniając formularz dostępny na stronie: https://partycypacjamlodych2017.konfeo.com

Dodatkowo zachęcamy młodzież do przesyłania zgłoszeń na sesję dobrych praktyk i wymiany doświadczeń Wpływ i moc młodych!

Podczas sesji młodzi będą mieli okazję przedstawić przykłady działań, które pozytywnie wpłynęły na społeczność lokalną. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy kilka grup, które będą miały szansę zaprezentować się oficjalnie podczas konferencji.

2017-10-30 12:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

22 stycznia, Warszawa, Szkolenie „Prawo wodne w praktyce administracji samorządowej”, http://frdl.mazowsze.pl

23 stycznia, Warszawa, 23 seminarium z cyklu Zarządzanie Kryzsowe i Ratownictwo "Zagrożenia Teleinformatyczne w Zarządzaniu Kryzysowym. Narzędzia Smart City w Obronie Przed Zagrożeniami", http://www.cpi.com.pl

24-26 stycznia, Kraków, Konferencja „Odpowiedzialność za gromadzenie i wydatkowanie środków publicznych”, http://student.law.uj.edu.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»