Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Grzegorz Gotfryd: Tarnów z EuroCertyfikatem

Urząd Miasta Tarnowa został uhonorowany EuroCertyfikatem 2009 w kategorii Zarządzanie Instytucją/Firmą. EuroCertyfikaty przyznawane są firmom i ludziom w ogólnopolskim konkursie, pod patronatem MRR.

Praca tarnowskiego urzędu oceniona została przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. Tarnowski magistrat znalazł się wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów. 

– Prezydent kładzie duży nacisk na wdrażanie nowoczesnych technik zarządzania miastem, które wpływają na skuteczność i jakość pracy magistratu. Wyróżnienie EuroCertyfikatem jest więc dla nas docenieniem wkładu pracy w udoskonalanie wizerunku urzędu miasta – mówi Grzegorz Gotfryd, dyrektor Wydziału Strategii Urzędu Miasta Tarnowa. 

EuroCertyfikat jest dokumentem potwierdzającym sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzającym dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne. (rp)

2010-01-07 18:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»