Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Zakochane Chełmno

Samorządowcy z Chełmna połączyli tradycję z nowoczesnością. Wykorzystując fakt, że chełmiński kościół farny jest miejscem przechowywania relikwii św. Walentego, uczynili z tego znak rozpoznawczy miasta.

– To dzięki szczególnie uroczystym obchodom Walentynek i ich promocji w mediach, Chełmno jest coraz częściej postrzegane jako miasto zakochanych – mówi Magdalena Ludwikowska, kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Promocji Urzędu Miasta Chełmna. – Staramy się, żeby dzień 14 lutego nie był jedynie komercyjnym świętem. Chcemy, by jego idea żyła w mieście także w ciągu roku, dlatego wydajemy dużo materiałów promocyjnych i staramy się umieszczać symbole związane z Walentynkami w różnych miejscach np. w postaci kobierców kwiatowych układanych w kształt serc.

Ludwikowska podkreśla zaangażowanie mieszkańców, którzy coraz bardziej identyfikują się z promującym miasto hasłem, chętnie biorą udział w obchodach święta, a także wychodzą z własnymi inicjatywami, jak pomysł ławeczki dla zakochanych wykonanej przez jednego z przedsiębiorców. (mk)


Chełmno promuje się jako miasto zakochanych

fot. Elżbieta Pawelec

2009-01-15 00:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

19 września, Warszawa, Konferencja "Zarządzanie kryzysowe - komunikacja i kooperacja służb", http://successpoint.pl

20 września, Warszawa, Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych, http://gigacon.org

21-23 września, Bielsko-Biała, INSTAL-SYSTEM 2018 - Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii, http://www.targibielskie.pl

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»