Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Opaski „niezgubki” usprawniają odnalezienie zagubionej osoby

Policjanci w ramach dbania o bezpieczeństwo w wakacje sprawdzają okolice zbiorników wodnych w wejherowskim powiecie, nad którymi znajdują się miejsca wypoczynku letniego.

Zdarzają się przypadki, kiedy policjanci otrzymują informację o zaginięciu dziecka na plaży czy w innym miejscu. W celu by poszukiwania przebiegały szybciej, funkcjonariusze na plaży w nadmorskiej miejscowości Lubiatowo – rozdawali opaski „niezgubki”.

Wejherowscy policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” w ramach obowiązków służbowych każdego dnia zwracają szczególną uwagę na osoby wypoczywające na zbiornikami wodnymi. Podczas działań policjanci rozdają najmłodszym opaski na których można zapisać numer telefonu do rodziców, co w efekcie może pomóc w szybkim odnalezieniu dziecka, gdyby doszło do sytuacji, kiedy dziecko się samowolnie oddali od opiekuna. Akcja została zorganizowana dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Wejherowie, które ufundowało opaski.

Źródło: www.pomorska.policja.gov.pl

2017-08-10 08:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego,http://kwrist.mswia.gov.pl

20 lipca, Warszawa, Szkolenie "Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika", http://frdl.mazowsze.pl

26 lipca, Warszawa, Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2018, http://fire-expo.pl/

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»