Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


„Rekomendowany pracodawca” w Gdyni

Gdynia, jako pierwsze miasto w Polsce, dołączyła do programu „Rekomendowany Pracodawca”. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców, którzy dbają o wysokie standardy zatrudnienia i istotne wsparcie w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

Program „Rekomendowany Pracodawca” wymyślony został przez twórców aplikacji rekrutacyjnej Jobsquare i działa pod patronatem największych organizacji pracodawców – Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Rady Biznesu oraz Pracodawców RP. Powstał z myślą przede wszystkim o małych i średnich firmach, które oferują wysoki standard pracy lecz nie zawsze mają możliwości dotarcia ze swoją ofertą do wykwalifikowanych pracowników.

– Obserwujemy nie tylko rynek pracy ale także zachodzące przemiany społeczne. Wiemy, że pracownicy – szczególnie Ci z najmłodszego pokolenia – zwracają uwagę już nie tylko na wysokość proponowanego im wynagrodzenia czy też ścieżkę kariery, która wiąże się z danym stanowiskiem ale oczekują dobrych warunków zatrudnienia rozumianych bardzo szeroko. Chcemy aby mieli jasność gdzie takie warunki znajdą. Zaś firmom pragniemy pomagać w wyrabianiu doskonałych marek – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni. 

Warto wspomnieć, że do programu zgłosiło się już kilkaset firm z całego kraju, ale to Gdynia jest pierwszym oficjalnym miastem partnerskim projektu.
 Udział w programie „Rekomendowany Pracodawca” jest bezpłatny. Szczegółowe kryteria oraz ankieta rekomendacyjna znajdują się na stronie: www.rekomendowanypracodawca.pl.

Źródło: www.gdynia.pl

2017-08-07 08:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

17 lipca, Warszawa, Posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego,http://kwrist.mswia.gov.pl

20 lipca, Warszawa, Szkolenie "Radzenie sobie z klientem używającym gróźb (agresja słowna, szantaż, napastliwość) w stosunku do urzędnika", http://frdl.mazowsze.pl

26 lipca, Warszawa, Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2018, http://fire-expo.pl/

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»