Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Artur Żuk mistrzem Polski w tenisie ziemnym

W Tarnowie po raz drugi rozegrano Mistrzostwa Polski Samorządowców w tenisie ziemnym. Naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim wygrał rywalizację w kategorii zawodników do 45 lat.Imprezę zorganizował Urząd Miasta Tarnowa przy współpracy Związku Miast Polskich i Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Gospodarz Mistrzostw - Ryszard Ścigała, prezydent Tarnowa

W tegorocznej imprezie udział wzięło 45 zawodników, wśród których znaleźli się między innymi Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, Kazimierz Pałasz, prezydent Konina, Grzegorz Haraśny, zastępca prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Ryszard Ścigała, prezydent Tarnowa, gospodarz Mistrzostw.


Kazimierz Pałasz, prezydent Konina

Rozgrywki odbyły się w pięciu kategoriach: do 45 lat, powyżej 45 lat i 55 lat oraz w grze deblowej i dla VIP-ów czyli wójtów, burmistrzów, prezydentów.

Pierwsze miejsce w kategorii do 45 lat zajął Artur Żuk, naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. W kategorii powyżej 45 lat wygrał Wiesław Księski, radny ze Świdnika, a powyżej 55 lat Jan Buczek, sekretarz gminy w Ustrzykach Dolnych.

W grze deblowej niepokonani byli Wiesław Księski z Jerzym Conradim z Redy, a wśród VIP-ów zwyciężył Marek Kumor Przewodniczący Rady Gminy Bojszowy. (rp)

II Halowe Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym, 27-29 listopad 2009, Tarnów

2009-12-23 14:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»