Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Łukasz Ryguła: Rejestracja bez kolejki

Prawie 500 osób skorzystało do tej pory z możliwości internetowej rejestracji wprowadzonej w starostwie powiatowym w Mikołowie dla petentów Wydziału Komunikacji i Transportu.

Wszystko po to, by poprawić obsług mieszkańców i skrócić czas ich oczekiwania.

– Wprowadzenie możliwość rejestracji internetowej nie tylko skraca czas oczekiwana ale daje możliwość załatwienia wszystkich spraw od ręki, tak iż mieszkaniec wychodzi z kompletem dokumentów – wyjaśnia Łukasz Ryguła, naczelnik Wydziału Informatyki Starostwa Powiatowego w Mikołowie. System ten wprowadzono w kwietniu tego roku i od tego czasu każdego dnia jest w ten sposób obsługiwanych 3-5 osób, dla których wyznaczono osobne stanowisko w Sali Obsługi tutejszego urzędu.

Rezerwacji internetowej można dokonać pod adresem www.rezerwacje.mikolowski.pl lub klikając w odnośnik na stronie głównej starostwa www.sip.mikolowski.pl. (bj)

2009-12-18 09:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»