Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Zbigniew Kołecki burmistrzem Jordanowa

Zbigniew Kolecki jest współtwórcą i kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób niepełnosprawnych w Jordanowie.

Mieszkańcy Jordanowa (woj. małopolskie) wybrali na burmistrza Zbigniewa Koleckiego.
Nowy burmistrz urodził się 3 marca 1960 roku we Wrześni. W roku 1980 ukończył Państwowe Technikum Weterynaryjne we Wrześni, a cztery lata później Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie. Ukończył ponadto studia podyplomowe na kierunkach: Zarządzanie w Oświacie i Dydaktyka Przedsiębiorczości oraz Organizacja i Zarządzanie w Pomocy Społecznej.
W latach 1990-92 pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Jordanów, a w latach 1992-94 przewodniczącego Rady Miasta Jordanowa.
Od roku 1999 do roku 2002 był wicestarostą powiatu suskiego i radnym Rady Powiatu Suskiego I, II i III kadencji.
Zbigniew Kolecki jest współtwórcą i kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób niepełnosprawnych w Jordanowie, dwóch placówek opiekuńczo-wychowawczych dla dzieci w Makowie Podhalańskim i Stryszawie oraz Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „DOM” – Ośrodek Rehabilitacji i Ośrodek Psychoterapii w Jordanowie.
Prywatnie ma żonę i trójkę dzieci. Lubi spacery po lesie z rodziną, grę na gitarze i w siatkówkę. W roku 1979 został wicemistrzem Polski w siatkówce szkół rolniczych w Koszalinie. (rp)

2009-10-03 09:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»