Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»

Anna Nemś zastępcą prezydenta Zawiercia

Od 1 września funkcję zastępcy prezydenta do spraw gospodarczych pełni Anna Nemś, która do tej pory była wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Zawierciu.

Anna Nemś wystartowała w wyborach samorządowych po raz pierwszy w 2006 roku z listy Platformy Obywatelskiej. W wyborach uzyskała 426 głosów wyborców i był to jeden z najlepszych wyników, jaki uzyskali kandydaci do Rady Miejskiej.

Anna Nemś (ur. 1964), rodowita zawiercianka. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierunek handel zagraniczny. Zna język angielski i francuski. Od 18 lat prowadzi rodzinną firmę na terenie Zawiercia.

Zainteresowania to pływanie, nordic walking, muzyka. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, pasjonatka wycieczek po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

W życiu osobistym i zawodowym kibicuje jej mąż Paweł oraz synowie Michał i Maciej. (bj)

2009-09-19 09:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»