Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


PROMOCJA
Piknik nad Odrą – inne miejsce, tyle samo atrakcji!
W tym roku największa plenerowa impreza turystyczna w Polsce odbędzie się nie wiosną, a późnym latem! W weekend 5-6 września spotkamy się w Szczecinie na Wałach Chrobrego, które wypełnią się stoiskami, kolorowymi straganami i atrakcjami dla dzieci. 


więcej...

Branża turystyczna z Mazur Zachodnich otwiera się na potrzeby osób Głuchych

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna  w Ostródzie podjęła działania polegające na otwarcie się branży turystycznej na potrzeby osób Głuchych poprzez projekt „Turystyka w mig” jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności w ramach programu FIO.
więcej...

Małopolska wspiera turystykę w regionie

Urząd marszałkowski woj. małopolskiego wraz z Małopolską Organizacją Turystyczną zorganizowały konferencję dotyczącą dobrych praktyk podejmowanych przez region na rzecz wspierania turystyki w trakcie sezonu turystycznego i poza nim.


 
więcej...

Samorządy promują
„Szlak Świętej Warmii”

W drugiej połowie sierpnia na zamku biskupów warmińskich w Lidzbarku Warmińskim odbyła się konferencja prasowa dotycząca nowego produktu turystycznego Warmii – Szlaku Świętej Warmii.więcej...

Branża turystyczna z woj. łódzkiego bez dedykowanego wsparcia

W połowie sierpnia organizacje  turystyczne reprezentujące przedsiębiorców turystycznych z woj. łódzkiego spotkały się z przedstawicielami urzędu marszałkowskiego woj. łódzkiego, by porozmawiać na temat wsparcia dla branży.
więcej...

Senat przerwał prace nad ustawą pomocową dla turystyki

Dziś senacka komisja gospodarki narodowej i innowacyjności obradowała nad mini tarczą dla branży turystycznej. Prace nad nią zostały przerwane. Dokument wymaga poprawek.
więcej...

Województwo świętokrzyskie i Lasy Państwowe współpracują

Pod legendarnym dębem Bartek doszło do podpisania deklaracji o współpracy pomiędzy samorządem woj. świętokrzyskiego, który reprezentował marszałek Andrzej Bętkowski, oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Radomiu, w imieniu której podpis złożył dyrektor Andrzej Matysiak.więcej...

Dziennikarze zwiedzali Opolszczyznę

Przeprowadzona w początkach sierpnia podróż studyjna była piątą i ostatnią wizytą organizowaną przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną w ramach projektu „Dziedzictwo Kulturowe i Przyrodnicze Dla Rozwoju Pogranicza Polsko- Czeskiego 'Wspólne Dziedzictwo'”.


więcej...

Regionalne Biuro Woj. Dolnośląskiego powstaje w Dreźnie

Biuro prowadzić będzie działania  z zakresu promocji gospodarczej i turystycznej. Podobną placówkę dolnośląski samorząd prowadzi też w Brukseli. więcej...

Lubelszczyzna i Podkarpacie budują markę Roztocza

Pod koniec lipca w Tomaszowie Lubelskim marszałkowie województw lubelskiego i podkarpackiego uroczyście podpisali deklarację o współpracy w zakresie rozwijania potencjału turystycznego Roztocza.


więcej...

Ruszyła platforma rezerwacyjna świętokrzyskiego ROT

Od dziś na stronie  swietokrzyskie.travel można zarezerwować nocleg, nabyć voucher do restauracji i bilet wstępu do atrakcji turystycznej. W taki sposób świętokrzyska ROT wspiera przedsiębiorców turystycznych z regionu. 
więcej...

Lubuskie Love – wystarczy jeden dzień, by zakochać się w regionie

Biuro podróży Mega Tours z Zielonej Góry  tworzy platformę, na której będzie promować jednodniowe podróże po woj. lubuskim. W ten sposób chce promować skarby województwa– perły architektury, winnice i rezerwaty przyrody. To także nowa strategia biznesowa opracowana w związku z wybuchem pandemii koronawirusa.
więcej...

Andrzej Kołłątaj ponownie prezesem PITOddziału Łódzkiego

W połowie lipca w Łodzi odbyło  się sprawozdawczo-wyborcze walne zgromadzenie członków PIT Oddziału Łódzkiego. Podczas spotkania, prowadzonego przez Pawła Niewiadomskiego, prezesa PIT, uczestnicy podsumowali ubiegły rok, także kadencję 2016 - 2020.
więcej...

Obradował zarząd Forum Informacji Turystycznej
W drugiej połowie lipca w siedzibie POT w Warszawie odbyło się posiedzenie zarządu Forum Informacji Turystycznej. Wzięli w nim udział - poza Zarządem FIT - również pracownicy POT odpowiedzialni za Polski System Informacji Turystycznej. 


więcej...

POT zaprasza polskich agentów na study toury
Pandemia koronawirusa była powodem,  dla którego biura podróży organizujące wypoczynek zagraniczny wprowadziły do oferty wczasy w Polsce. Teraz przy współpracy z POT będą pokazywać nasz kraj swojej sieci sprzedaży. więcej...

Powstanie zamiejscowy oddział POT

Kierowany przez dyrektora oddział ma się zajmować obsługą i promocją Polskiego Bonu Turystycznego.
więcej...

Prezydent Bielska-Białej prezesem Stowarzyszenia "Region Beskidy"

Prezydent Bielska-Białej stanął  na czele stowarzyszenia, którego jednym z obszarów działania jest rozwój turystyki i promocja turystyczna pogranicza polsko-czesko-słowackiego.
więcej...

Aplikacja "Drogi wodne" pomoże rozwijać turystykę wodną

Aplikacja powstała z inspiracji  Ministerstwa Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej i przy udzialeUrzędu Żeglugi Śródlądowej. 
więcej...


PROMOCJA 
Park Rozrywki Żerań


Zapraszamy do Centrum Rozrywki i Edukacji dla Dzieci i Rodziców w Park Rozrywki Żerań. To ponad 12 tysięcy metrów bezpieczniej przestrzeni.


więcej...

Dziś wystartowała akcja zachęcająca do wakacyjnego przyjazdu na Podkarpacie

Akcja, która potrwa do 15 października ma na celu zachęcenie turystów do wyboru Podkarpacia jako wakacyjnej destynacji. Inspirację do odwiedzenia województwa podkarpackiego stanowią 30-procentowe VOUCHERY ZNIŻKOWE na najbardziej kultowe atrakcje turystyczne z całego regionu. Turystom w ramach przedsięwzięcia udostępnione zostały także wszystkie podkarpackie zabytki UNESCO. Unikatowe cerkwie i kościoły można zwiedzać z przewodnikiem od wtorku do niedzieli bez żadnych opłat!więcej...

< 1   ...   18 19 20 21 22 24 25 26 27 28   ...   189 >
 
INWESTYCJE w SAMORZĄDACH

»

TURYSTYKA

»

»

URZĘDY MARSZAŁKOWSKIE

»

POBIERZ BEZPŁATNIE

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

9 sierpnia, Szkolenie: Gmina to płatnik składek na ubezpieczenie społeczne, https://frdl.org.pl/

12 sierpnia, Webinarium: Regulacja stanu prawnego pasów drogowych dróg publicznych Jednostek Samorządu Terytorialnego, https://frdl.org.pl/
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»